SZKOŁA TRENERÓW PROTAGON

“With your spirit open and unconstricted, look at things from a high point of view”
Musashi Miyamoto
Czytaj więcej

Szkoła Trenerów PROTAGON

Trener Biznesu to zawód dla osób, które planują stanie się ekspertem i specjalistą w obszarze rozwijania kompetencji zespołów i grup poprzez procesowe połączenie teorii i praktyki, w celu przygotowania oryginalnych warsztatów i szkoleń kompetencyjnych. Głównym celem Akademii Trenerów Protagon jest rozwijanie kompetencji w przygotowaniu programowym i merytorycznym szkoleń, implementowaniu szkoleń w formie stacjonarnej oraz on-line. Kluczowe w ramach Szkoły jest efektywne przekazywanie wiedzy, wykorzystywanie praktyczne różnorodnych metod trenerskich wzbudzających zaangażowanie uczestników, znajomość procesu grupowego, tworzenie narzędzi do prowadzenia szkoleń i działań rozwojowych oraz miękkich umiejętności i twardych w oparciu o metodologię XLB – eXperiential Learning in Business.

Szkoła Trenerów PROTAGON oraz Projekt „Train The Trainers”

skierowane są zarówno dla:

 • przyszłych Trenerów Expertów - Specjalistów
 • osób pracujących w roli trenera jako freelancerzy
 • trenerów prowadzących szkolenia wewnątrz firm w celu podniesienia umiejętności do poziomu seniora
 • coachów, którzy planują równoległy rozwój kompetencji trenerskich
 • HR Business Partnerów poszerzających swoje kompetencje w ramach wpływania na biznes
 • specjalistów rozwijających obszary L&D - Learning & Development wewnątrz organizacji
 • managerów zarządzających zespołami w celu powiększenia swojego wpływu i efektywności

W ramach Szkoły Trenerów PROTAGON uczestnicy poznają i asymilują w ramach rozwoju kompetencji trenerskich skuteczne metody szkoleniowe jak: dyskusje moderowane, facylitacje, scenki symulacyjne, mini wykłady, mini projekty i ćwiczenia w ramach eXperiential Learning in Business, prezentacje, pracę indywidualną, pracę w podgrupach, przygotowanie materiałów merytorycznych dla uczestników, tworzenie swojego autorstwa ćwiczeń i mini projektów trenerskich dla przyszłych uczestników ich szkoleń. Uczestnicy pracują projektowo i warsztatowo. Na bazie praktycznych ćwiczeń uczą się, wyciągają wnioski i implementują nowe rozwiązania.

Poszukują kreatywnych i samodzielnych rozwiązań, tworzą własny zbiór najważniejszych narzędzi i modeli trenerskich. Diagnozują własne kompetencje w temacie eksperckości trenerskiej, biorą udział w nagrywanych i odtwarzanych częściach warsztatów trenerskich, korzystając z bieżącej informacji zwrotnej. Otrzymują i dzielą się praktycznymi narzędziami usprawniającymi prowadzenie efektywnych szkoleń. Mierzą się z trudnymi sytuacjami trenerskimi, stawiają czoło oporowi wśród części uczestników szkoleń, reagują na trenerskie wyzwania, sytuacje zmienne i nieoczekiwane. Poznają i stosują metody wpływania, prowadzenia i zarządzania grupą szkoleniową.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.

  Zadzwoń do nas

  mobile 505 571 213

  Napisz do nas

  kontakt@protagonist.pl

  Nasze lokalizacje

  Biuro Warszawa ul. Dedala 6/14, 03-982
  Biuro Rzeszów ul. Podwisłocze 35/11, 35-309